VÝSLEDKY

FESTINA Winter Cup - 3.kolo

sobota, 6. leden 2018
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:300,- Kč 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Milan Žáček 
  • Tel.:00420 608 886 222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

PLATBA
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace. 

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka

 ČASOVÝ PLÁN - SOBOTA:   
Pre-match - ODPOLEDNE
                      registrace:     13.40h
                  první výstřel:     14.00h

ČASOVÝ PLÁN - NEDĚLE:
      Mainmatch - DOPOLEDNE
                      registrace:      9.40h
                  první výstřel:     10.00h

      Mainmatch - ODPOLEDNE
                      registrace:     13.40h
                  první výstřel:     14.00h
    předpokládaný konec:     17.00h

STAGES:   8 krátkých situací

MIN.ROUNDS:   100

 

DOCUMENTS

  pdf STAGES Festina Winter Cup 3 (760 KB)

 

LOCATION

  • Trigger Brno
  • Kotlářská 51a
  • Brno
  • 60200
  • Czech Republic

Registration to mainmatch

Squad 1 - MainMatch Sobota odpoledne

Squad is full (15/13)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Svojanovský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vít Helán OPEN REGULAR
Czech Republic Kateřina Chlupová OPEN LADY
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Vařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Kašpárek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtech Kapral PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandova PRODUCTION LADY
Czech Republic Pavel Marcinek OPEN REGULAR

Squad 2 - MainMatch Neděle dopoledne

Squad is full (13/13)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiri Kovarik PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Radovan Votava PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Kala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavla Vavroušková PRODUCTION LADY
Czech Republic Martin Zahrádka STANDARD REGULAR
Czech Republic Radek Růžička STANDARD REGULAR

Squad 3 - MainMatch Neděle odpoledne

Select your squad (12/13)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR
Czech Republic Radek Kubíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ladislav Pfeifer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Burg PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lubomír Šperka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Jiskra PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Stepan PRODUCTION REGULAR

REGISTRATION TO