VÝSLEDKY

PRO AM Shooting 2018

neděle, 4. březen 2018
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:600,- Kč / 25 Eur 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.: 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

 Startovné:  600,- Kč ,   Entry Fee:  25 EUR 

       (Lady:  400,-Kč / 20 Eur, Junior: free of charge)
  
Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem  na klubový účet.
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního  squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka

pdf TIME SCHEDULE PRO AM (350 KB)

pdf STAGES PRO AM 2018 (974 KB)

pdf INVITATION PRO AM 2018 (205 KB)

pdf ProAm - Rules CZ (169 KB)

PCC info:  PCC a Handgun není možné střílet v jeden den současně

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad 1 Prematch - SATURDAY

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Malý PCC JUNIOR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Filip Wojda STANDARD JUNIOR
Czech Republic Milan Žídek STANDARD REGULAR

Squad 2 Prematch - SATURDAY

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SENIOR
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Markéta TIschlerová PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Samek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Michaela Mokrá OPEN LADY
Czech Republic Jan Staněk OPEN REGULAR
Czech Republic Jana Staňková OPEN LADY
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR

Squad 3 Prematch - SATURDAY

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ladislav Pfeifer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Jiskra PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtech Kapral PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandova PRODUCTION LADY
Czech Republic Jakub Novak PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyšek Lavička PRODUCTION REGULAR
Austria Sonja Ladisich STANDARD LADY
Austria Robert Ladisich STANDARD SENIOR
Austria Gerhard Kerber STANDARD SENIOR
Czech Republic Jarda Batek STANDARD SENIOR

Squad 4 Prematch - SATURDAY

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Jedlička PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Marian Fedor PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Anton Penov PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský STANDARD REGULAR
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 MainMatch - SUNDAY

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Weglorz PRODUCTION REGULAR
Austria Szilárd Kiss STANDARD REGULAR
Austria Thomas Fontanari PRODUCTION REGULAR
Austria Jeffrey Pang STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petra Ptačková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Petr Halama STANDARD REGULAR
Czech Republic Richard Maska PCC REGULAR
Hungary László Pribilla PRODUCTION REGULAR
Hungary Olivér Sólyom STANDARD REGULAR
Hungary Ábel Molnár PRODUCTION REGULAR

Squad 2 MainMatch - SUNDAY

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Novotný STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Hobza PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Lenka Matušková OPEN LADY
Slovak Republic Andrej Skvarenina STANDARD REGULAR
Czech Republic Vladimír Losek STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Baier STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Běhal OPEN REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR

Squad 3 MainMatch - SUNDAY

Select your squad (9/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Slovak Republic Ivan Barancik OPEN REGULAR
Czech Republic Martin Navrátil STANDARD REGULAR
Slovak Republic Jan Vnucko CLASSIC SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Tomas Ulman STANDARD REGULAR
Czech Republic Iva Ryzlerova STANDARD LADY
Czech Republic David Füllsack STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Duběda STANDARD REGULAR

Squad 4 MainMatch - SUNDAY

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Kovařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Holiš STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Vařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Žaludek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Poland Dawid Bury STANDARD REGULAR
Czech Republic Karina Nimrichtrová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dušan Zemčík PRODUCTION REGULAR

WAITING FOR MATCH

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Šatník PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milan Hanak STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdenek Porizek STANDARD REGULAR
Slovak Republic Martin Poliacik CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jan Trčala STANDARD REGULAR
Czech Republic Libor Chmelíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Říha PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Selichar OPEN REGULAR
Czech Republic Franta Bindik PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Franta Bindik PCC REGULAR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *