VÝSLEDKY

IV. ARENA Shooting Serie

neděle, 27. květen 2018
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:10 
  • Entry Fee:600,- Kč / 25,-EUR 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.:00420 608 886 222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Website: 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

 Startovné:  600,- Kč ,   Entry Fee:  25 EUR 

       (Junior:  300,-Kč / 10 Eur)

           
Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem  na klubový účet.
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního  squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka

KE STAŽENÍ:

  pdf Time plan ARENA (246 KB)

  pdf Payment information - ARENA (380 KB)

  pdf 4 Arena STAGES (1.54 MB)

  pdf Invitation 4 Arena (93 KB)

 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad 1 Prematch - Saturday / Sobota

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Pavel Brtník PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SENIOR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR

Squad 2 Prematch - Saturday / Sobota

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Malý PCC JUNIOR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR

Squad 3 Prematch - Saturday / Sobota

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Jedlička PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Martin Procházka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Kateřina Šustrová OPEN LADY
Czech Republic Miloš Šustr OPEN SUPERSENIOR
Slovak Republic Ján Pavlík OPEN REGULAR

Squad 4 Prematch - Saturday / Sobota

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Eddie Musil CLASSIC REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jan Vorlíček STANDARD REGULAR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Cehelský STANDARD REGULAR
Slovak Republic Ivan Hos PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Ivan Barancik PRODUCTION OPTICS REGULAR
Slovak Republic Miroslav Cislak OPEN SENIOR

Squad 5 Prematch - Saturday / Sobota

Select your squad (6/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Michaela Mokrá OPEN LADY
Czech Republic Josef Sýkora STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub Brož PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Martina Šerá OPEN LADY

Registration to mainmatch

Squad 6 - Sunday/ Neděle

Squad is full (12/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Mach CLASSIC REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Martin Vařák REVOLVER REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavla Vavroušková PRODUCTION LADY
Czech Republic Roman Barák PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Konečný PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jiří Pícha PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Vojta Kaprál PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY

Squad 7 - Sunday/ Neděle

Squad is full (12/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Bublák STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Milan Hanák STANDARD REGULAR
Czech Republic Dušan Janošek STANDARD REGULAR
Czech Republic Oldřich Smětala STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Libor Starý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim MADERANEK PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Karel Letý ml. STANDARD REGULAR
Czech Republic Ladislav Pfeifer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Jiskra PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Novak STANDARD REGULAR

Squad 8 - Sunday/ Neděle

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Žampa PRODUCTION REGULAR
Austria Sonja Ladisich STANDARD LADY
Austria Robert Ladisich STANDARD SENIOR
Austria Gerhard Kerber STANDARD SENIOR
Austria Christoph Graf STANDARD REGULAR
Slovak Republic Juraj Orban REVOLVER REGULAR
Slovak Republic Bohumír Šavel PRODUCTION REGULAR
Austria Thomas Fontanari PCC REGULAR
Austria Manuel LUX Schnaitt OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Kozák STANDARD REGULAR
Slovak Republic Peter Lazorik PRODUCTION REGULAR

Squad 9 - Sunday/ Neděle

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Vopařil STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Šatník PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindřich Mařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Adámek PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Karel Kadlčík PCC REGULAR
Czech Republic Petr Vaďura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukas Sudek PCC REGULAR
Czech Republic Martin Weglorz PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Čeněk Kyjovský STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR

Squad 10 - Sunday/ Neděle

Squad is full (12/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Fiala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Dvořák STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Kovařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Jurásek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav Lakosil PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marián Hejda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Holiš STANDARD REGULAR

WAITING FOR MATCH

Select your squad (5/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Řezáč STANDARD REGULAR
Czech Republic Jindřich Částek STANDARD SENIOR
Czech Republic zdeněk novotný STANDARD REGULAR
Austria Jiri Hofer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jarda Batěk STANDARD SUPERSENIOR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *