VÝSLEDKY

Moravský Pohár - 5.kolo

sobota, 30. září 2017
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:400,- Kč 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.:0042 608 886 222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:http://www.alsaproteam.cz 
  • Registration:http://www.alsaproteam.cz

PAYMENT & INFO

  • č.účtu: 2700740260 / 2010
  • Majitel účtu: ALSA PRO SHOOTING TEAM
  • Adresa:  Kollarova 8, 612 00  BRNO CZE
  • Banka: Fio Banka
  • BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
  • IBAN: CZ2620100000002700740260

Ke stažení

pdf ZAKLADNI INFORMACE MP FINALE (384 KB)

pdf STAGES (1.78 MB)

pdf TIME PLAN - FINALE (50 KB)

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODU

 

SQUAD 1 - PREMATCH PÁTEK 29.9.2017 

SQUAD 1 - 5 DOPOLEDNE SOBOTA 30.9.2017 

SQUAD 6 - 10 ODPOLEDNE SOBOTA 30.9.2017 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad - 1 Prematch

Select your squad (13/15)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Kala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Procházka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Rostislav Zálejský STANDARD SENIOR
Czech Republic Draha Zálejská STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Plzák OPEN SENIOR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY

Registration to mainmatch

Squad 1 - Dopoledne

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lubomír Dostál STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic František Satrapa STANDARD REGULAR
Czech Republic Stanislav Mudrich STANDARD REGULAR
Czech Republic Lubomír Topolovský STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Letý STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic František Kouřil PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kozák STANDARD REGULAR
Czech Republic Roman Barák PRODUCTION REGULAR

Squad 2 - Dopoledne

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Richter OPEN SENIOR
Czech Republic Petr Kašpárek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Robert Brázda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Adam Žídek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Dvořák PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eva Seidlová STANDARD LADY

Squad 3 - Dopoledne

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Pícha PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Roman Hrůzek PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Michal Chlup STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Otakar Vrba STANDARD REGULAR
Czech Republic Aleš Tichý STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Dvořák PRODUCTION REGULAR

Squad 4 - Dopoledne

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Rostislav Václavík OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Radim Grohol STANDARD SENIOR
Czech Republic Luboš Hubner STANDARD SENIOR
Czech Republic David Hubner STANDARD REGULAR
Czech Republic Dalibor Mika STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Holis STANDARD REGULAR
Czech Republic Radim Legierski STANDARD REGULAR

Squad 5 - Dopoledne

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Zdeněk Rada PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ladislav Pfeifer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Kovařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jiří Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Michaela Mokrá OPEN LADY
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR

Squad 6 - Odpoledne

Select your squad (6/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Růžička PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Kaluža STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Nogol STANDARD REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach PRODUCTION SUPERSENIOR

Squad 7 - Odpoledne

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Vopařil STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Částek STANDARD SENIOR
Czech Republic Martin Vařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Miroslav Kameníček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Tomek OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Tomek OPEN REGULAR
Czech Republic Lumír Konvičný STANDARD SENIOR
Czech Republic Růžena Konvičná STANDARD LADY

Squad 8 - Odpoledne

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Burg PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav Heřmánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Kadlčík CLASSIC REGULAR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Vomela PRODUCTION REGULAR

Squad 9 - Odpoledne

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Eduard Musil CLASSIC REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Rostislav Coufal PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miloš Hořínek OPEN REGULAR
Czech Republic Jaroslav Václavík STANDARD REGULAR

Squad 10 - Odpoledne

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Martin Navrátil STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Mučka PRODUCTION SUPERSENIOR

REGISTRATION TO