VÝSLEDKY

Alsa Pro CZECHOSLOVAKIA OPEN

neděle, 30. červenec 2017
  • Region:Slovakia 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:18 
  • Entry Fee:80 EUR 
  • Range Master:Jiří Šerý 
  • Director:Eva Turková 
  • Tel.:0042 608 886 222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:http://www.alsaproteam.cz 
  • Registration:http://www.alsaproteam.cz

PAYMENT & INFO

DATE:  29.7. - 30.7.2017
TIME SCHEDULE:   
                           Prematch
                                            registration:   28.7.2017 -  8.00h
                                              first shot :   28.7.2017 -  9.00h

                           Mainmatch
                           Registration Saturday:    29.7.2017 -  9.00h
                               first shot Sarutday:    29.7.2017 -  10.00h

                                 first shot Sunday:    30.7.2017 -  10.00h
                             awarding ceremony:    30.7.2017 -  16.00h
Entry-fee:
                 80,- €;  (Lady 60,- €, Junior 60,- €)   
                 2100,- CZK;  (Lady 1600,- CZK; Junior 1600,- CZK)

 Account No: 2700740260 / 2010
 Account owner: ALSA PRO SHOOTING TEAM
 Adress:  Kollarova 8, 612 00  BRNO CZE
 Bank: Fio Bank
 BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
 IBAN: CZ2620100000002700740260

 Starting number is Variable symbol  /  Startovní číslo je variabilní symbol

DOCUMENTS

pdf Payment information CSO (415 KB)  

pdf General Information CSO2017 (389 KB)

pdf CSO2017 Design of Stages (1.46 MB)

pdf Invitation CSO (162 KB)

pdf Time Schedule CSO2017 (273 KB)

LOCATION

  • Strelnica KAMEŇOLOM
  • Čachtice
  • Slovakia

Registration to prematch

Squad - 1 Prematch

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiři Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Michaela Mokrá OPEN LADY
Slovak Republic Andrej Majling PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milan Žáček STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Rostislav Zálejský STANDARD SENIOR
Slovak Republic Milos Chochula PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Tomáš Čaradský STANDARD REGULAR
Slovak Republic Andrej Klacan PRODUCTION REGULAR

Squad - 2 Prematch

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Serbia Dragan Ćaćić PRODUCTION REGULAR
Austria Manuel LUX Schnaitt OPEN REGULAR
Austria Désirée Schnaitt PRODUCTION LADY
Slovak Republic Zoltán Koós STANDARD SENIOR
Czech Republic Jan Vybíral STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Miluše Beránková STANDARD LADY
Slovak Republic Peter Sarkany STANDARD REGULAR
Slovak Republic Peter Potocky STANDARD REGULAR

Squad - 3 Prematch

Select your squad (7/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Kala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eduard Musil CLASSIC REGULAR
Slovak Republic František Blaha PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva STANDARD REGULAR
Czech Republic Zbyněk Kovář PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Konečný PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR

Squad - 4 Prematch

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Edgar Praschinger OPEN SENIOR
Austria Roman Reschenhofer OPEN REGULAR
Austria Edeltraut Aigner OPEN LADY
Austria Michael Aigner OPEN SENIOR
Austria Elisabeth Strasser STANDARD LADY
Austria Matthias Blümel STANDARD SENIOR
Austria Szilard Kiss STANDARD REGULAR
Hungary Gábor Sötét CLASSIC REGULAR
Hungary Mária Kormányos CLASSIC LADY

Squad - 5 Prematch

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Marta Novotná STANDARD LADY
Slovak Republic Anna Stanková PRODUCTION LADY
Slovak Republic Lubomír Stanko STANDARD REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Švrček STANDARD REGULAR
Czech Republic Věra Švrčková STANDARD LADY
Poland Antoni Skrajny STANDARD REGULAR

Squad - 6 Prematch

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Ondrej Pupala STANDARD REGULAR
Slovak Republic Karol Šefranko PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Dušan Veselský OPEN SENIOR
Poland Marcin Zalewski PRODUCTION REGULAR
Poland Piotr Sanejko PRODUCTION REGULAR
Poland Rafał Czarnecki OPEN REGULAR
Poland Darek Kulinowski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Cimbůrek PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Rastislav SIRAŇ STANDARD REGULAR

Registration to mainmatch

Squad - 1 Mainmatch

Squad is full (12/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Poland Marcin Nowak PRODUCTION REGULAR
Poland Tomasz Kosiński STANDARD REGULAR
Slovak Republic Martin Cemsak PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Marian Odnechta PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Karol Ecker STANDARD SENIOR
Slovak Republic Ivan Hos PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Jozef Olah PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Marek Gahir PRODUCTION JUNIOR
Slovak Republic Ján Pavlík OPEN REGULAR
Slovak Republic Martin Poliacik STANDARD REGULAR
Slovak Republic Vladimír Fecura PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Albert Santus PRODUCTION SENIOR

Squad - 2 Mainmatch

Select your squad (8/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Poland Juliusz Dabrowski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Navrátil STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Hanák STANDARD REGULAR
Poland Sławomir Chmielewski PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Pavol Žolnay STANDARD REGULAR
Czech Republic Anka Žolnay STANDARD LADY
Czech Republic Michal Říha PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Lukáš Mach STANDARD REGULAR

Squad - 3 Mainmatch

Squad is full (12/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Poland Wojciech Żyto STANDARD REGULAR
Slovak Republic Lenka Matuskova STANDARD LADY
Slovak Republic Zuzana Chlebovcová PRODUCTION LADY
Slovak Republic Martin Likavec PRODUCTION REGULAR
Poland Slawomir Czauderna OPEN SENIOR
Poland Marcin Golisz OPEN REGULAR
Slovak Republic Peter Drimaj PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Norbert Kocian STANDARD REGULAR
Poland Ignacy Eidrigevicius PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Pavel Krákora STANDARD REGULAR
Slovak Republic Marian Fedor PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Anton Penov PRODUCTION REGULAR

Squad - 4 Mainmatch

Squad is full (12/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kadlčík CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička REVOLVER REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička OPEN JUNIOR
Czech Republic Kateřina Chlupová OPEN LADY
Czech Republic Martin Vohnout OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Lukáš Tichý PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Tomáš Němeček PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Veronika Syková STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Rota STANDARD REGULAR
Czech Republic Miroslav Kameníček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Tomek OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Pijáček OPEN REGULAR

Squad - 5 Mainmatch

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Marx CLASSIC REGULAR
Czech Republic Radim Felix PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kolisch STANDARD SENIOR
Hungary György Batki STANDARD REGULAR
Hungary Peter Szarvas STANDARD REGULAR
Hungary Gyula Miglecz CLASSIC REGULAR
Poland Rafał Pojda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Slováček CLASSIC REGULAR
Slovenia FRANCI Zdešar STANDARD SENIOR
Slovenia UROŠ JEREB STANDARD SENIOR
Slovak Republic Matúš Kusý PRODUCTION REGULAR

Squad - 6 Mainmatch

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Miloš Šustr OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Plzák OPEN SENIOR
Czech Republic Kateřina Šustrová OPEN LADY
Czech Republic Miloš Hořínek OPEN REGULAR
Czech Republic Jiří Běhal OPEN REGULAR
Czech Republic Jiří Komínek STANDARD REGULAR
Czech Republic Markéta Zárubová STANDARD LADY
Czech Republic Jaroslav Václavík STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Kozák STANDARD REGULAR
Czech Republic Dan Hejduk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Zeiler STANDARD REGULAR

Squad - 7 Mainmatch

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Gerald Reiter REVOLVER REGULAR
Austria Jürgen Schmidt REVOLVER REGULAR
Austria Robert Danzer PRODUCTION SENIOR
Austria Gerlinde Bittermann PRODUCTION LADY
Austria Johann Lang REVOLVER REGULAR
Austria Juergen Stranz STANDARD REGULAR
Austria Christoph Fischer CLASSIC REGULAR
Austria Max Huber CLASSIC REGULAR
Austria Martin Theilinger OPEN REGULAR
Austria Helmut ilc OPEN SUPERSENIOR
Austria Benjamin Thallinger PRODUCTION REGULAR

Squad - 8 Mainmatch

Select your squad (10/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Ivan Barancik OPEN REGULAR
Slovak Republic Jan Vnucko CLASSIC SENIOR
Hungary Mark Szegedi CLASSIC REGULAR
Hungary Bence Szegedi STANDARD JUNIOR
Slovak Republic Libor Nemcok STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Kaluža STANDARD REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič PRODUCTION SENIOR
Slovak Republic Peter Vároš PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Šotek PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Peter Daru PRODUCTION REGULAR

Squad - 9 Mainmatch

Select your squad (8/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Ján Pálka PRODUCTION SENIOR
Italy Fulvio Benedet PRODUCTION SENIOR
Slovak Republic Benjamin Bocskorás PRODUCTION OPTICS REGULAR
Slovak Republic Peter Hlavička STANDARD REGULAR
Slovak Republic Andrej Škvarenina STANDARD REGULAR
Hungary Olivér Sólyom STANDARD REGULAR
Slovenia Vili Dovžan PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Katarina Fedorova STANDARD LADY

Squad - 10 Mainmatch

Select your squad (9/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Gerald Stacherl PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Dušan Kubica STANDARD REGULAR
Slovak Republic Eniko Bopková PRODUCTION LADY
Austria Wolfgang Kugler OPEN SUPERSENIOR
Austria René Berger STANDARD REGULAR
Slovak Republic Michal ŠVIDER PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Andrey Zhuravlev STANDARD REGULAR
Austria Martin Messerschmidt PRODUCTION REGULAR
Austria Mario Mauthner PRODUCTION REGULAR

Squad - 11 Mainmatch

Select your squad (8/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Lumír Konvičný STANDARD SENIOR
Czech Republic Růžena Konvičná STANDARD LADY
Czech Republic Roman Hrůzek PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Radim Grohol STANDARD SENIOR
Czech Republic Pavel Bálek OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Luboš Hübner STANDARD SENIOR
Czech Republic David Hübner STANDARD REGULAR

Squad - 12 Mainmatch

Select your squad (9/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michael Strýc PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Ivo Wilk CLASSIC SENIOR
Czech Republic Robert Stahl STANDARD SENIOR
Czech Republic Michael Řehák OPEN SENIOR
Czech Republic Lukáš Horáček OPEN REGULAR
Czech Republic Martin Kopřiva CLASSIC REGULAR
Czech Republic Pavel Marcinek PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Juergen Mueller STANDARD REGULAR
Austria Oliver Riegler STANDARD REGULAR

Squad - 13 Mainmatch

Select your squad (7/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Hungary Timea Salamon PRODUCTION LADY
Hungary Zoltán Sajgó STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Bernard PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Čenský PRODUCTION REGULAR
Austria Jeffrey Pang STANDARD REGULAR
Hungary Peter Kolarits OPEN SENIOR
Austria Thomas Kehr PRODUCTION REGULAR

Squad - 14 Mainmatch

Select your squad (10/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Jozef Mikula STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Slovak Republic Miroslav Hukel STANDARD SENIOR
Poland Maciej Piwowarski PRODUCTION REGULAR
Poland Krzysztof Luczakowski PRODUCTION REGULAR
Poland Marcin Jurkowski PRODUCTION REGULAR
Poland Adam Jurkowski PRODUCTION REGULAR
Poland Łukasz Bugajski STANDARD REGULAR
Poland Slawek Kurczewski STANDARD SUPERSENIOR

Squad - 15 Mainmatch

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Poland Bartosz Szczesny PRODUCTION REGULAR
Poland Marcin Galazka PRODUCTION REGULAR
Poland Celina Pawlik OPEN LADY
Austria Dietmar Pfeifer CLASSIC SENIOR
Poland Zbigniew Kaletka PRODUCTION REGULAR
Poland Piotr Janicki PRODUCTION REGULAR
Poland Agnieszka Baluszynska STANDARD LADY
Poland Radoslaw Widla STANDARD REGULAR
Poland Bartosz Kosowski PRODUCTION REGULAR
Poland Tadeusz Noga STANDARD SUPERSENIOR
Poland Wieslaw Burzec STANDARD SUPERSENIOR

Squad - 16 Mainmatch

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavla Vavroušková PRODUCTION LADY
Czech Republic Václav Frýdl CLASSIC REGULAR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Poland Dominik Górski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomas Ulman STANDARD REGULAR
Slovak Republic Martin Mindek PRODUCTION REGULAR
Austria Florian Kendlbacher PRODUCTION SENIOR
Slovak Republic Martin Tišťan PRODUCTION REGULAR
Austria Benjamin Thallinger PRODUCTION REGULAR

WAITING FOR MATCH Squad

Select your squad (2/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Poland Krzysztof Beres STANDARD SENIOR
Austria Stefan KRISCH PRODUCTION REGULAR

WAITING FOR MATCH Squad

Select your squad (4/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Sweden Mile Đorić PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Tibor Zelinsky STANDARD REGULAR
Poland Pawel Żuchowicz PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Zuzana Botková STANDARD LADY

WAITING FOR MATCH Squad

Select your squad (2/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Ronald Putz STANDARD REGULAR
Slovak Republic Matúš Mindák STANDARD REGULAR

WAITING FOR MATCH Squad

Select your squad (2/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Maroš Lazorík PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Andrej Hrnciarik PRODUCTION REGULAR

REGISTRATION TO