VÝSLEDKY

II. ARENA Shooting Serie

sobota, 18. listopad 2017
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:10 
  • Entry Fee:600,- Kč / 25,-EUR 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.:00420 608 886 222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Website:http://www.alsaproteam.cz/kalendar 
  • Registration:http://www.alsaproteam.cz/kalendar/

PAYMENT & INFO

 Startovné:  600,- Kč ,   Entry Fee:  25 EUR 

       (Junior:  300,-Kč / 10 Eur)

           
Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem  na klubový účet.
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního  squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka

KE STAŽENÍ:

pdf DESIGN OF STAGES - 2 ARENA (1.24 MB)

pdf TIME SCHEDULE - ARENA Serie (107 KB)

pdf INVITATION - 2Arena (214 KB)

pdf Payment information (380 KB)

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

WAITING FOR MATCH

Select your squad (1/5)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Lysoněk STANDARD REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Mainmatch Saturday

Select your squad (10/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Vojta Kaprál PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jan Pelikán STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR
Poland Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Kříž PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Voženílek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Filip Wojda STANDARD JUNIOR

Squad 2 - Mainmatch Saturday

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Likavec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zuzana Chlebovcová PRODUCTION LADY
Slovak Republic Milan Ružička STANDARD REGULAR
Slovak Republic Dušan Veselský OPEN SENIOR
Slovak Republic Marian Nagy PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Peter Sarkany OPEN REGULAR
Austria Jeffrey Pang PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Ivan Barancik PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Szilárd Kiss STANDARD REGULAR
Slovak Republic Martin Harach STANDARD REGULAR
Slovak Republic Peter Bulko PRODUCTION REGULAR

Squad 3 - Mainmatch Saturday

Select your squad (9/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Hungary Tibor Gál STANDARD REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Hungary Laszlo Pribilla PRODUCTION REGULAR
Hungary Oliver Solyom STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Hungary Ábel Molnár PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR

Squad 4 - Mainmatch Saturday

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jakub Kala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Chlup STANDARD REGULAR
Czech Republic Eduard Musil CLASSIC REGULAR
Serbia Dragan Ćaćić PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Vavrecka (PCC) PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Rostislav Zálejský STANDARD SENIOR
Czech Republic Draha Zálejská STANDARD LADY
Czech Republic Miroslav Zapletal PRODUCTION REGULAR

Squad 5 - Mainmatch Saturday

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Daniel Malý PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radovan Votava PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Vlastimil Paseka PRODUCTION REGULAR

Squad 6 - Mainmatch Sunday

Select your squad (7/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Kovařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Vopařil STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Částek STANDARD SENIOR
Czech Republic Karel Kadlčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Kovář CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jan Košnar PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lubomír Šperka PRODUCTION REGULAR

Squad 7 - Mainmatch Sunday

Select your squad (9/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk Pořízek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Navrátil STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Holiš STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Vařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Říha STANDARD REGULAR

Squad 8 - Mainmatch Sunday

Squad is full (12/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Jiří Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Michaela Mokrá OPEN LADY
Slovak Republic Lenka Matušková OPEN LADY
Czech Republic Martina Šerá OPEN LADY
Czech Republic Pavel Marcinek OPEN REGULAR
Czech Republic Jan Staněk OPEN REGULAR
Czech Republic Josef Sýkora STANDARD REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jakub Brož PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jiří Plzák OPEN SENIOR

Squad 9 - Mainmatch Sunday

Select your squad (10/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Heřmánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Rada PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ladislav Binar PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Novak PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ladislav Pfeifer PRODUCTION REGULAR
Austria Thomas Fontanari PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Pehr PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukas Grmolec PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Andrey Zhuravlev STANDARD REGULAR

Squad 10 - Mainmatch Sunday

Squad is full (11/11)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Slovak Republic Peter Drimaj PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lubomír Topolovský STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SENIOR
Czech Republic Daniel Císař STANDARD REGULAR
Slovak Republic Andrej Harsanyi PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Miroslav Rezbárik STANDARD REGULAR
Slovak Republic Erich Kreutz PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Mach CLASSIC REGULAR
Slovak Republic Ján Pavlik OPEN REGULAR

REGISTRATION TO