VÝSLEDKY

STEEL CHALLENGE 2017

sobota, 11. listopad 2017
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:500,- Kč / 20 EUR 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.:00420 608 886 222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website: 
  • Registration:http://www.alsaproteam.cz/kalendar/detailudalosti/114/-/steel-challenge-2017#registrations

PAYMENT & INFO

 Startovné:  500,- Kč ,   Entry Fee:  20 EUR 

       ( Junior:  250,-Kč / 10 Eur)

           
Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem  na klubový účet.
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního  squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka

pdf TIME SCHEDULE SCH (361 KB)

pdf Steel Challenge - Rules ENG (148 KB)

pdf Steel Challenge pravidla CZ (172 KB)

pdf Invitation SCH (117 KB)

pdf STAGES Steel Challenge (2.03 MB)

pdf Teams (274 KB)

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad 1 - PreMatch - Friday / Pátek

Select your squad (6/15)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Plzák OPEN SENIOR
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Saturday / Sobota

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindřich Mařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kašpárek PRODUCTION REGULAR

Squad 2 - Saturday / Sobota

Squad is full (12/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Malá PRODUCTION LADY
Czech Republic Radovan Votava PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vlastimil Paseka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Marcinek OPEN REGULAR
Czech Republic Filip Wojda STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Eva Turková STANDARD LADY
Czech Republic Daniel Malý PRODUCTION JUNIOR
Slovak Republic Lenka Matušková OPEN LADY
Austria Jeffrey Pang STANDARD REGULAR

Squad 3 - Saturday / Sobota

Squad is full (11/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomáš Němeček OPEN REGULAR
Czech Republic Martin Vařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Czech Republic Veronika Syková STANDARD LADY
Czech Republic Jakub Kala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Šotek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Procházka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Slovenia Robert Cernigoj PRODUCTION REGULAR
Slovenia Matjaz Hozjan CLASSIC REGULAR

Squad 4 - Saturday / Sobota

Squad is full (11/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Josef Vopařil STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Částek STANDARD SENIOR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Kovařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SENIOR
Czech Republic František Satrapa STANDARD SENIOR
Czech Republic Martin Bublák STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan OPEN REGULAR

Squad 5 - Sunday / Neděle

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomas Konecny OPEN REGULAR
Czech Republic Miluše Vybíralová STANDARD LADY
Czech Republic Jan Vybíral STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Holiš STANDARD REGULAR
Czech Republic Václav Vystyd CLASSIC REGULAR
Czech Republic Michal Vavrecka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Filip (PPC) PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Veronika Vystydova STANDARD LADY
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný STANDARD REGULAR

Squad 6 - Sunday / Neděle

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Robert Ladisich STANDARD SENIOR
Austria Sonja Ladisich STANDARD LADY
Austria Peter Schak PRODUCTION REGULAR
Austria Michael Auer STANDARD SENIOR
Austria Gerhard Kerber STANDARD SENIOR
Austria Sigrid Wolfsberger STANDARD LADY
Austria Manfred Fischer STANDARD SENIOR
Austria Christoph Graf STANDARD REGULAR
Austria Thomas Fontanari PRODUCTION REGULAR
Austria Slavoljub Mijailovic PRODUCTION REGULAR

Squad 7 - Sunday / Neděle

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Rostislav Zalejský STANDARD SENIOR
Czech Republic Draha Zalejská STANDARD LADY
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ladislav Pfeifer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav Heřmánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtech Kapral PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandova PRODUCTION LADY
Czech Republic Jakub Novak PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Žampa PRODUCTION REGULAR

Squad 8 - Sunday / Neděle

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Tibor Ladič PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Michaela Mokrá OPEN LADY
Czech Republic Michal Štěpán STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Staněk OPEN REGULAR
Czech Republic Martina Šerá STANDARD LADY
United Kingdom Chris Ohanian PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Koch PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Robin Šebo PRODUCTION REGULAR

WAITING FOT MATCH

Select your squad (1/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Szilard Kiss STANDARD REGULAR

REGISTRATION TO