VÝSLEDKY

2.RELAX Winter Cup

sobota, 17. listopad 2018
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:400,- Kč / 20 € 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.:608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

IPSC Závod level 1 pro začátečníky 

Krytá střelnice TRIGGER Brno

Startovné:  400,- Kč 

Entry Fee:  20 €
            
Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem  na klubový účet. 
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka


Squad 1:  SOBOTA Odpoledne  (od 14.30 do 16.00)

Squad 2:  SOBOTA Odpoledne  (od 16.00 do 17.30)

Squad 3:  SOBOTA  Večer   (od 17.30 do 19.00)

Squad 4:  SOBOTA  Večer   (od 19.00 do 21.00)

Squad 5:  NEDĚLE Dopoledne  (od 9.00 do 10.30)

Squad 6:  NEDĚLE  Dopoledne   (od 10.30 do 12.00)


LEPENÍ TERČŮ
Závodník registrací do závodů automaticky vyjadřuje souhlas s požadavkem organizátora na systém restartu střeleckých situací.

Systém restartu střelecké situace:  Každý závodník po odstřílení své střelecké situace zůstává jako pomocník na lepení terčů a postavení kovových terčů pro následujícího střelce.

KE STAŽENÍ:

 

LOCATION

  • Trigger Brno
  • Kotlářská 51a
  • Brno
  • 60200
  • Czech Republic

Registration to mainmatch

Squad 1 - Sobota 14.30h

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Jedlička PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Kateřina Chlupová OPEN LADY
Czech Republic Petra Pěčková PRODUCTION LADY
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR

Squad 2 - Sobota 16.00h

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Vomela PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavla Vavroušková PRODUCTION LADY
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR

Squad 3 - Sobota 17.30h

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Radek Růžička STANDARD SENIOR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub Chaloupka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR

Squad 4 - Sobota 19.00h

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Martin Vařák REVOLVER REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SUPERSENIOR

Squad 5 - Neděle 9.00h

Select your squad (3/7)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Holyszewski OPEN SENIOR

Squad 6 - Neděle 10.30h

Select your squad (6/7)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Gazda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Austria Szilárd Kiss PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dušan Janošek STANDARD REGULAR
Czech Republic Oldřich Smětala STANDARD SUPERSENIOR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *