VÝSLEDKY

2.Czech Superleague

sobota, 1. červen 2019
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:12 
  • Entry Fee:1.100 Kč / 45 € 
  • Range Master:Roman Šedý (CZE) 
  • Director:Eva Turková (CZE) 
  • Tel.:420 608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

Registrace bude otevřena 20.4.2019 v 8.00h

 Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem na klubový účet. 
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace. 
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního squadu WFM.

PAYMENT:
Account nr.:   2101539389 / 2010
IBAN:             CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT:    FIOBCZPPXXX

 

DOCUMENTS:

pdf 2SL - Stages (1.08 MB)

pdf Time Schedule - 2 SuperLeague (638 KB)

web banner Sl.jpg

 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad 1 Prematch - Friday

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Edgar Praschinger OPEN SENIOR
Austria Ludwig Brückler PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Austria Martin Meissner PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Miroslav Zapletal PRODUCTION REGULAR
Belarus Andrej Siuniakou PCC REGULAR
Belarus Igor Nadolskij PRODUCTION REGULAR
Lithuania Andrej Gromov PCC REGULAR
Germany Jens Klose PCC REGULAR
Germany Ingo Ruehmkorf PCC SENIOR

Squad 2 Prematch - Friday

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michael Stryc PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Kubáček STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Vojtěch KAPRÁL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jiří Plzák PCC SENIOR

Squad 3 Prematch - Friday

Select your squad (6/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Běhal OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Samek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milan Lapka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Czech Republic Michael Řehák OPEN SENIOR
Czech Republic Stanislav Krejčí PRODUCTION REGULAR

Squad 4 Prematch - Friday

Select your squad (2/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 Main Match - Saturday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Kateřina Šustrová OPEN LADY
Czech Republic Miloš Šustr OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Karel Rössl REVOLVER SENIOR
Czech Republic Zdeněk Heneš PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Austria Jeffrey Pang STANDARD REGULAR
Czech Republic Wilk Ivo STANDARD SENIOR
Austria Rene Fikinger CLASSIC REGULAR
Czech Republic Cihelna Petr STANDARD REGULAR
Czech Republic Markéta TIschlerová STANDARD LADY

Squad 2 Main Match - Saturday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Gejza Ulehla PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Krčal PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Chaloupka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim Maderanek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Frinta PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hůlka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kašpárek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Robert Stahl STANDARD SENIOR

Squad 3 Main Match - Saturday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Vasil Bočarov STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Pavel Kupčík STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jakub Jedlička PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jiří Laburda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tereza Vostřelová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jaroslav Boček STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Tichý PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Martin Vohnout OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Deana Hejnová STANDARD LADY

Squad 4 Main Match - Saturday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Radkovič PCC SENIOR
Czech Republic Jaroslav Girzsewski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Vorliček STANDARD REGULAR
Czech Republic Ruzena Konvičná STANDARD LADY
Czech Republic Lumír Konvičný STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Mach PCC REGULAR
Czech Republic Vladimír Polívka PCC SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR

Squad 5 Main Match - Saturday

Select your squad (8/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Christoph Kecht OPEN REGULAR
Austria Martin Kögl PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiri Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Michaela Mokra OPEN LADY
Czech Republic Martina Šerá OPEN LADY
Australia Christopher Ohanian OPEN REGULAR
Czech Republic František Šindelář PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Rataj OPEN SENIOR

Squad 6 Main Match - Saturday

Select your squad (9/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Zvěřina STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Šilhán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michaela Hořejší OPEN LADY
Czech Republic Marek Elstner STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Bernard PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Václav Frýdl PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Smutný CLASSIC REGULAR
Czech Republic Viktor Stránský PCC SENIOR
Czech Republic Petr Dvorak CLASSIC REGULAR

Squad 7 Main Match - Saturday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Pijáček PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Pavla Vavroušková PRODUCTION LADY
Czech Republic Miroslav Kameníček PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Kameníček PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Tomek PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Tomek OPEN REGULAR
Czech Republic Stanislav Bemeš STANDARD SENIOR

Squad 8 Main Match - Saturday

Select your squad (7/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Eduard Musil PCC REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík PCC REGULAR
Austria David Schlager STANDARD SENIOR
Austria Guenther Vielhaber PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Vařák PCC REGULAR
Czech Republic Jan Minařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Kocián PRODUCTION REGULAR

Squad 9 Main Match - Saturday

Select your squad (5/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Zicha PCC REGULAR
Czech Republic Petr Kolisch PCC SENIOR
Czech Republic Jan Souček STANDARD REGULAR
Czech Republic Patrick Albrecht STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Chlup PCC REGULAR

Squad 10 Main Match - Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Krupa OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Šebo OPEN REGULAR
Czech Republic Tomaš Bouša PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Luboš Hübner STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Radim Grohol STANDARD SENIOR
Czech Republic Robin Šebo OPEN REGULAR
Czech Republic Miloš Kratochvíl PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Karel Mučka PRODUCTION SUPERSENIOR

Squad 11 Main Match - Sunday

Select your squad (4/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Reinhard Handl STANDARD SENIOR
Austria Isabella Steiner PRODUCTION LADY
Austria Simon Heiligebrunner PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR

Squad 12 Main Match - Sunday

Select your squad (5/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Mikolášek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martina Tošenovská PRODUCTION LADY

Squad 13 Main Match - Sunday

Select your squad (8/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Malý PCC REGULAR
Czech Republic Radovan Votava PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vlastimil Paseka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Austria Christian Breitler CLASSIC SENIOR

Squad 14 Main Match - Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Elisabeth Strasser STANDARD LADY
Austria Friedrich Ziebart PRODUCTION SENIOR
Austria Georg Müller PRODUCTION OPTICS SENIOR
Germany Alexander Fleischer PRODUCTION REGULAR
Germany Thomas Fleischer PRODUCTION SENIOR
Germany Claudia Fleischer PRODUCTION LADY
Germany Franziska Mann STANDARD LADY
Germany Florian Schwarz STANDARD SUPERSENIOR
Slovak Republic Ivan Hos PRODUCTION REGULAR
Germany Doris Höding STANDARD LADY

Squad 15 Main Match - Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Josef Sýkora STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Dadák CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jakub Brož PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Martin Bublák STANDARD SENIOR
Czech Republic Pavel Slováček CLASSIC REGULAR
Czech Republic Robert Vacko STANDARD REGULAR
Czech Republic Wilk Ivo STANDARD SENIOR

Squad 16 Main Match - Sunday

Select your squad (9/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neuman PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Milan Růžička PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Miroslav Malach PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Belarus Valentina Chernobai PRODUCTION LADY
Czech Republic Michal Sýkora STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Marta Svobodová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jarda Batek STANDARD SUPERSENIOR

Squad 17 Main Match - Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Říha PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Svoboda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Peter Kučera CLASSIC REGULAR
Czech Republic Petr Sciegel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Marx CLASSIC REGULAR
Czech Republic Lubor Frýzek STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Mach PCC REGULAR
Czech Republic Michael Horovič PRODUCTION REGULAR
Russia Elina Galukhina STANDARD LADY
Czech Republic Jitka Držmíšková STANDARD LADY

Squad 18 Main Match - Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Kozák STANDARD REGULAR
Slovak Republic Juraj Orban PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Jakub Nytra STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Hanák STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petra Pěčková PRODUCTION LADY
Czech Republic Jaroslav David STANDARD REGULAR
Slovak Republic Vladislav Zalesak PRODUCTION REGULAR

Squad 19 Main Match - Sunday

Select your squad (9/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Markus Pevek PCC REGULAR
Austria Slavoljub Sascha Mijailovic CLASSIC REGULAR
Austria Birgit Gruber STANDARD LADY
Austria Yvonne Pavlik STANDARD LADY
Austria Jürgen Kornberger PCC REGULAR
Czech Republic Martin Mikolášek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martina Tošenovská PRODUCTION LADY
Czech Republic David Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Minařík PRODUCTION REGULAR

Squad 20 Main Match - Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavol Žolnay PCC REGULAR
Czech Republic Anna Žolnay PCC LADY
Czech Republic Zdeněk Kužel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdenek Liehne STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Liehne STANDARD REGULAR
Czech Republic Irena Liehne STANDARD LADY
Czech Republic Pavel Mužík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Novotny PCC REGULAR
Czech Republic Petr Svoboda PCC REGULAR
Czech Republic Zdeněk Němeček PRODUCTION SUPERSENIOR

WAITING FOR MATCH

Select your squad (0/10)

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *