VÝSLEDKY

GUNS & ROSES 2019

neděle, 29. prosinec 2019
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:1000,- Kč, Lady 100,-Kč 
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director:Eva Jeklová (CZE) 
  • Tel.:+420 608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:www.alsaproteam.cz

PAYMENT & INFO

GUNS & ROSES

IPSC Match 2019

  level 2

Entry Fee: 1000,- Kč /  40 € ,  Lady: 100,-Kč / 5 €


 PLATEBNÍ INFORMACE / PAYMENT:
Č.účtu / Account nr.: 2101539389/2010
IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Time Plan:

PRE-MATCH

  28.12. Sobota/Saturday  (first shot - 13.00)

  29.12. Neděle/Sunday  (first shot - 9.30) - RO only 

MAIN MATCH

 29.12. Neděle/Sunday  (first shot - 12.00)

 

G R Banner.png

TEAMS :

PRODUCTION

  1. SSK Popper Praha - Jiří Šilhán, Marek Elstner
  2.  APT Prod1 - Luboš Němec, Zdeněk Balej
  3. APT Prod2 - Radim Maděránek, Petr Cehelský
  4. IPSC Prostějov - Vojta Kaprál, Marcela Jandová
  5. RSBD - Martin Mikolášek, Martina Tošenovská
  6. Ježíškova pěst - Marek Valvoda, Aleš Vondráček

STANDARD

  1. APT Std1 - Pavel Rozehnal, David Gazda
  2. IPSC Academy - Jan Fiala, Jan Fiala jun.
  3. SQUAD - Eva Turková, Markéta Tischlerová

PCC

  1. APT PCC 1 - Jiří Jedlička, Jakub Jedlička
  2. APT PCC 2 - Anka Žolnay, Pavol Žolnay
  3. APT PCC 3 - Michal Radkovič, Eduard Musil
  4. APT PCC 4 - Václav Krátký, Marie Krátká
  5. Austria PCC - Robert Ladisich, Sonja Ladisich
  6. APT PCC 5 - Martin Novotný, Marcela Malá
  7. APT PCC 6 - Jan Malý, Daniel Malý
  8. APT PCC 7 - Jiří Plzák, Michal Švider

OPEN

  1. APT - Martin Navrátil, Petr Richter
  2. Squad -  Petr Samek, Jaroslav Novotný
  3. 4Shooters - Jiří Běhal, Kateřina Šustrová
  4. Austria Open - Michael Aigner, Edeltruat Aigner

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Pre-match P1 - Sobota/Saturday

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Malý PCC REGULAR
Czech Republic Daniel Malý PCC JUNIOR
Czech Republic Markéta Tischlerová STANDARD LADY
Czech Republic Marcela Malá PCC LADY
Czech Republic Petr Samek OPEN REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Kovář CLASSIC REGULAR
Czech Republic Lukáš Cimburek PCC REGULAR

Pre-match P2 - Sobota/Saturday

Squad is full (13/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Michal Švider PCC REGULAR
Austria Edgar PRASCHINGER OPEN SENIOR
Austria Martin MEIßNER PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Ludwig BRÜCKLER PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Lenka Horejsi OPEN LADY
France Denis Altuna CLASSIC SENIOR
Czech Republic David Zverina CLASSIC REGULAR
Czech Republic Michaela Horejsi STANDARD LADY
Czech Republic Eduard Musil PCC REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič PCC SENIOR
Austria Reinhard Handl PRODUCTION SENIOR
Austria Michael Aigner OPEN SENIOR
Austria Edeltraut Aigner OPEN LADY

Pre-match P3 (RO only)- Neděle/Sunday

Squad is full (9/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotny PCC REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Eva Jeklová REVOLVER LADY
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Slovacek PCC REGULAR
Czech Republic Tomas Konecny PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD SENIOR

Registration to mainmatch

Main Match Squad 1 - Neděle/Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martina Tošenovská STANDARD LADY
Czech Republic Martin Mikolášek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Austria Nadiia Rekun PRODUCTION LADY
Czech Republic Marek Valvoda PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR
Czech Republic Aleš Vondráček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR

Main Match Squad 2 - Neděle/Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic Radomír Kvasnica STANDARD REGULAR
Czech Republic Kamil Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Klvaňa PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Martiňák PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Dvořák PRODUCTION REGULAR

Main Match Squad 3 - Neděle/Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Lukáš Bouda STANDARD REGULAR
Czech Republic František Šindelář PRODUCTION REGULAR
Austria Gerald Reiter OPEN REGULAR
Austria Alexander Schröfl OPEN REGULAR
Austria Mark Schröfl STANDARD JUNIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Neumann STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR

Main Match Squad 4 - Neděle/Sunday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Zdeněk Němeček PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Kohoutek PCC SENIOR
Czech Republic Petr Cehelsky PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala jr. STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jiří Jedlička PCC SENIOR
Czech Republic Jakub Jedlička PCC JUNIOR

Main Match Squad 5 - Neděle/Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Stefan Uhlir PCC SUPERSENIOR
Austria Andreas Eichinger STANDARD SENIOR
Austria Sigrid Felder PCC LADY
Slovak Republic Marek Gahir PCC REGULAR
Czech Republic Pavol Žolnay PCC REGULAR
Czech Republic Anna Žolnay PCC LADY
Czech Republic Václav Krátký PCC REGULAR
Czech Republic Marie Krátká PCC LADY
Czech Republic Jan Pelikán STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Kadlec PRODUCTION REGULAR

Main Match Squad 6 - Neděle/Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Georg Müller OPEN SENIOR
Austria Stephan Brugger PRODUCTION SENIOR
Austria Martin Hummer PRODUCTION REGULAR
Austria Markus Lederbauer STANDARD REGULAR
Austria Adamek Tina-Maria STANDARD LADY
Belarus Valentina Chernobai PRODUCTION LADY
Austria Christian Pawle PRODUCTION REGULAR
Austria Michael Lindenbauer CLASSIC REGULAR
Austria Harald Wagner OPEN SENIOR
Austria Ulrike Wagner PRODUCTION OPTICS LADY

Main Match Squad 7 - Neděle/Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Austria Martin Resch PCC REGULAR
Austria Thomas Tuschl OPEN REGULAR
Austria Andreas Walter-Ketzer OPEN REGULAR
Austria Britta Walter-Ketzer PCC LADY
Czech Republic Jiří Šilhán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ivo Strnad PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Robert Stahl STANDARD SENIOR
Czech Republic Marek Elstner PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Samalik PRODUCTION SENIOR

Main Match Squad 8 - Neděle/Sunday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Philipp Dolezal PRODUCTION REGULAR
Austria Petra Krammer CLASSIC LADY
Austria Robert Ladisich PCC SENIOR
Austria Sonja Ladisich PCC LADY
Austria Markus Weber PRODUCTION REGULAR
Austria Gerhard Kerber CLASSIC SUPERSENIOR
Austria Peter Schak PRODUCTION REGULAR
Austria Christoph Graf PCC REGULAR
Czech Republic David Nepraš PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Karol Ecker STANDARD SENIOR

Main Match Squad 9 - Neděle/Sunday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Kateřina Šustrová OPEN LADY
Czech Republic Jiří Běhal OPEN REGULAR
Czech Republic Zdeněk Heneš PRODUCTION OPTICS LADY
Slovak Republic Zuzana Botková STANDARD LADY
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD SENIOR

WAITING FOR MATCH

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Juraj Orban PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Scigel PCC REGULAR
Czech Republic David Jaroslav STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Svoboda PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Vostrý STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Dvořák PCC REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Slivečka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách PRODUCTION REGULAR
Finland Alena Volkava PRODUCTION LADY

Match is full - no registration is allowed