RESULTS

MORAVSKÝ POHÁR IPSC 2021 - 3.kolo

Sunday, 7. November 2021
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:800,- Kč / 30€ 
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director:Martin Novotný 
  • Tel.:+420608886222 
  • Email:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • Website: 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

Finále Moravského poháru 2021

Časový plán:

Sobota

Registrace 12:00 (první rána 12:30)

Neděle - 1.směna

Registrace 9:00 (první rána 9:30)

Neděle - 2.směna

Registrace 12:00 (první rána 12::30)

Číslo účtu:2700740260 / 2010
Startovné: 800 CZK
ALSA PRO TEAM, z. s.
IBAN: CZ2620100000002700740260
BIC: FIOBCZPPXXX

  Všeobecné obchodní podmínky
Startovné uhraďte tak, aby platba proběhla do 7 dnů od registrace.
V případě neuhrazení startovného do 7 dnů, bude Vaše registrace smazána.
O vrácení startovného je možné zažádat v termínu do 14 dnů před začátkem závodu.
Startovné je přenosné na jiného závodníka.
Při platbě uveďte jako variabilní symbol číslo, které získáte při registraci (Číslo v seznamu přihlášených účastníků).

DOKUMENTY:

Tombola

 Sponzor turnaje - firma CZ Uherský Brod věnovala sponzorský dar v podobě Pistole CZ P10.
 Na závěrečném ceremoniálu 3.kola bude vylosován výherce.

mp cz.png

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Pre-Match 1

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC REGULAR
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC SENIOR
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Novotny NZOOM PCC REGULAR
Czech Republic Miloš Synek UFO PCC REGULAR
Czech Republic Draha Zalejska DRZA PCC LADY
Czech Republic Rostislav Zalejsky ROZA PCC SENIOR

Pre-Match 2

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Rataj BIG PCC SENIOR
Czech Republic Anna Horáčková HABRA STANDARD LADY
Czech Republic Jirka Šimeček MCFLY STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Plzák KRAVATA PCC SENIOR
Czech Republic Jan Plzák PLZINO PCC REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR

Pre-Match 3

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jan Vorlíček WOREL PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík DOGANER PCC SENIOR
Czech Republic Aleš Pánek ALPA PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Filip Mikes LUI STANDARD REGULAR
Austria Philipp Dolezal PHIL PRODUCTION REGULAR
Austria Christoph Kastl KASTELLO PCC REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 1 - 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček DEDA REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Milan Růžička NALIM PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Richard Bartoš BACOM PCC SENIOR
Czech Republic Roman Friedl OMO PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Dalibor Král DALAS STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Pícha KUROVEC PRODUCTION SUPERSENIOR

Squad 2 - 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kühtreiber KODL PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Martin Pinček MARTINIAN PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Miloš Maleček MALI PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej 1ZED PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Fanda Šindelář SIFRA89 PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Slováček SLOV CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jiří Vostrý VOSTROS STANDARD SENIOR

Squad 3 - 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Pavlicek KAREL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Martin Glac MARTINGL OPEN REGULAR
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Pijáček PAPADOG PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic František Jašek HMMFRESHMEAT STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík DANNY PCC REGULAR
Czech Republic Jan Ševčík SEVCAJAN STANDARD REGULAR

Squad 4 - 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Miroslav Durda DURDA PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek MATYSEK PCC REGULAR
Czech Republic David Gazda GAZDIC PCC REGULAR
Czech Republic Pavel Němeček PAJDA PCC REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan JOERUN STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubík ml SALTMAN STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubík NOREK STANDARD SENIOR

Squad 5 - 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ondřej Jurásek JURON STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Ditmar DIPER STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Entler EL79 STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Smejkal SAKAL STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Marek DOKTOR STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Vlček SAKALNO1 STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Lakosil VLKODLAK PRODUCTION REGULAR

Squad 6 - 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lumír Konvičný 571217 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Ružena Konvičná 585124 STANDARD LADY
Czech Republic Michal Hrtánek MICHALH STANDARD REGULAR
Czech Republic Radim Grohol RADIMIPSC STANDARD SENIOR
Czech Republic Petra Vachouskova PETULA STANDARD LADY
Czech Republic Radim Legierski RLEG STANDARD REGULAR
Czech Republic Lubos Hubner ELISKA STANDARD SUPERSENIOR

Squad 7 - 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Marek AJIMA STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Odlevák LOWY STANDARD REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PEGAS STANDARD REGULAR
Czech Republic Roman Zikan ATTREID STANDARD REGULAR
Czech Republic Ondřej Piatke PIATKE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Holyszewski MAJLONT PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Dušan Janošek DUSAN STANDARD REGULAR

Squad 8 - 9:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Tereza Španihelová MISSWICK PCC LADY
Austria Mikica Veljic MIKI STANDARD SUPERSENIOR
Austria Robert Edlinger EDLI STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Polách JOSE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Lucie Poláchová LUCY PRODUCTION LADY
Czech Republic Zdeněk Slivečka ZDENNY PRODUCTION REGULAR

Squad 9 - 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Laburda JIRKAL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Roman Stuchlík ROMANS PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Roman Winter WICHR STANDARD REGULAR
Czech Republic Jitka Držmíšková JITKAD PRODUCTION LADY
Czech Republic František Štaud STAUD PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Ondřej Jedlička JEDLAONE PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Tichý JUSTTER PRODUCTION JUNIOR

Squad 10 - 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Peša JAPE PCC SENIOR
Czech Republic Miroslav Peša MIROPES STANDARD SENIOR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PCC REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC SENIOR
Czech Republic Jiří Svoboda BOB156 PCC REGULAR
Czech Republic S Glos CUPAKABRA PCC REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI STANDARD SUPERSENIOR

Squad 11 - 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Jager JAGER PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Dolníček BLESK PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Hlad HLAD PCC REGULAR
Czech Republic Tomáš Balhárek MILBAH PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Filip Perout JACKFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Navratil TOPS OPEN REGULAR
Czech Republic Lukas Mach MACHL PCC REGULAR

Squad 12 - 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Cehelský PECE PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jindřich Váňa SWAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindra Váňa TATKA PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Tomáš Pavelka POTAPEC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Michal Štěpán STEPAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR

Squad 13 - 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Nepraš N3PRY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jarda Batěk TANGO9 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Blanka Petříková BLANKA STANDARD LADY
Czech Republic Luboš Němec KIMI666CZ PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Kala KALIC PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Vančura VANCURA PRODUCTION REGULAR

Squad 14 - 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Vopařil PEPI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Ćástek PEDRO STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Mudrich STANIK STANDARD SENIOR
Czech Republic Barbora Fialová BARA STANDARD LADY
Czech Republic Petr Bernat BERNAT STANDARD REGULAR
Czech Republic Miroslav Zapletal MRCZSHOOTER PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR

Squad 15 - 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Mikolášek RBSD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Luděk Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Martin Neplech NEPLECH PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petra Nádvorníková LEONTYNKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Michal Pochmon DOKTOR STANDARD REGULAR
Czech Republic František Jarmar FRANTA STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Konvalina KONVAS PRODUCTION REGULAR

Squad 16 - 12:30

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Kašpar KASPAR89 STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala jr. HNUP STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jakub Špeta SPETAK STANDARD REGULAR
Czech Republic Viktor Dobias DOBIAS STANDARD REGULAR
Czech Republic David Kocián KOCA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martina Tošenovská TOSHA STANDARD LADY

Match is full - no registration is allowed