VÝSLEDKY

Chci být členem

Mílé střelkyně, milí střelci

Sportovní střelba IPSC je podle nás úžasná sportovní disciplína, která je dokonalým spojením síly, výkonu, rychlosti a přesnosti. V IPSC si každý přijde na své - adrenalinový sport, který se díky nutnosti chladně uvažovat a zvolit nejlepší řešení situace během několika vteřin stane životní vášní každého střelce. Negativní povědomí veřejnosti o majitelích zbraní a rapidní úbytek střelců, to byly jedny z důvodů, proč jsme se rozhodli spojit naše dosavadní zkušenosti a založit klub, který by přivedl do IPSC nové nadějné střelce, upevnil vazby mezi těmi stávajícími a představil IPSC jako psychicky i fyzicky náročnou sportovní disciplínu. Věříme, že je v našich silách vytvořit stabilní zázemí a kvalitní podmínky pro seberealizaci střelců. Příjemné prostředí, nová přátelství, relaxační tréninky pod vedením top IPSC střelců a zájezdy pořádané klubem, to jsou jen některé výhody, které svým členům nabízíme.
V našem klubu rádi přivítáme střelce všech disciplín, těšíme se však i na začínající sportovce,  kteří by se rádi aktivně zapojili do střelecké komunity, ale neví, „jak na to“.

Chcete se stát členem naší střelecké rodiny? Zlepšovat své dovednosti a pod vedením kvalitních instruktorů posouvat své hranice? Poznat nové přátele?
Kontaktujte nás na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Na společný trénink se těší

    Martin Novotný, předseda klubu
    Pavel Marcinek, místopředseda klubu