VÝSLEDKY

Moravský Pohár IPSC 2019 - 1.kolo

neděle, 10. březen 2019
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:500,- Kč / 25 € 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.: 
  • Email: 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

SQUAD 1-5 DOPOLEDNE NEDĚLE 10.3. (Začátek registrace v 9h)

SQUAD 6-10 ODPOLEDNE NEDĚLE 10.3.(Začátek registrace ve 12h)

PLATBA / PAYMENT:

číslo účtu.:   2101539389/2010
IBAN:           CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT:   FIOBCZPPXXX

  pdf Time plan MP 1.kolo (166 KB)

  pdf Stages MP 1kolo (512 KB) pdf
(512 KB)

MP banner maly.png

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to mainmatch

Squad 1 - dopoledne

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jakub Jedlička STANDARD JUNIOR
Czech Republic Radim Grohol STANDARD SENIOR
Czech Republic Adam Grohol OPEN REGULAR
Czech Republic Luboš Hübner STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Rostislav Václavík OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Kučeřík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroalav Girszewski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Pijáček PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 2 - dopoledne

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Bublák STANDARD SENIOR
Czech Republic Milan Bublák STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Letý ml. PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Letý st. STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic František Satrapa STANDARD SENIOR
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petra Ptackova Misarova STANDARD LADY
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Robert Brázda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR

Squad 3 - dopoledne

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Sýkora STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Kopriva PCC REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milan Seifer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radek Kvasnica STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Mach PCC REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim Maděránek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Frinta PRODUCTION REGULAR

Squad 4 - dopoledne

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Veronika Syková STANDARD LADY
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Antonín Král PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Tomáš Němeček STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Malý PCC REGULAR

Squad 5 - dopoledne

Squad is full (11/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Dominik Vlček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Dvořák STANDARD REGULAR
Czech Republic Adam Zbijowski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim Legierski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří mikeska STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic kamil Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic Eduard Musil PCC REGULAR
Czech Republic Monika Menšíková STANDARD LADY

Squad 6 - odpoledne

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Richter OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jindřich Mařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukas Mach PCC REGULAR
Czech Republic Petr Jurásek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Foltýn STANDARD SENIOR
Czech Republic Tomáš Foltýn STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub Brož PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jiří Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Michaela Mokrá OPEN LADY

Squad 7 - odpoledne

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Josef Vopařil STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Dvořák STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD REGULAR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Vohnout OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Lukáš Tichý PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jarda Lakosil PRODUCTION REGULAR

Squad 8 - odpoledne

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Minařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Roman Hrůzek PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Zdeněk Slivečka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Peter Drimaj PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Záruba STANDARD SENIOR
Czech Republic Markéta Prečanová STANDARD LADY

Squad 9 - odpoledne

Squad is full (11/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Josef Šamalík PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Pavel Bálek STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Milan Růžička PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Roman Barák PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eduard Musil CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jarda Batek STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Petr Kozák STANDARD REGULAR
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR

Squad 10 - odpoledne

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Zdeněk Balej CLASSIC REGULAR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Lubomír Dostál OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dušan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vít Čermák PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radek Růžička STANDARD SENIOR
Czech Republic Vojta Kaprál PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandová PRODUCTION LADY

Squad 11 - Waiting for Match

Select your squad (6/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Plzák PCC SENIOR
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *