VÝSLEDKY

HOT SHOTS 2018

sobota, 7. červenec 2018
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:12 
  • Entry Fee:1250 Kč / 50 € 
  • Range Master:Jiří Šerý 
  • Director:Michaela Mokrá 
  • Tel.:0042 608 886 222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Website:http://www.alsaproteam.cz/kalendar 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

 Startovné:  1250,- Kč ,   Entry Fee:  50 EUR 

       (Lady:  750,-Kč / 30 Eur, Junior: free of charge)
  
Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem  na klubový účet.
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního  squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka

 

DOCUMENTS

pdf GENERAL INFO ENG (550 KB)

pdf Platební Informace CZE (455 KB)

pdf Payment information ENG (520 KB)

pdf MANUAL AND RULES - HOT SHOTS 2018 (2.10 MB)

E-Book - Manual & Rules

LOCATION

  • Hodonice
  • Hodonice
  • 671 25
  • Czech Republic

Registration to prematch

PreMatch P1 - Friday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Daniel Malý PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jan Malý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Marcinek OPEN REGULAR
Poland CzeCze Dabrowski STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Plzák OPEN SENIOR
Czech Republic Zdeněk Heneš STANDARD SUPERSENIOR

PreMatch P2 - Friday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Zbyněk Bartík STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Vybíral STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Miluše Vybíralová STANDARD LADY
Czech Republic Karel Zeiler STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Hejduk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Nĕmeček PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Veronika Syková STANDARD LADY
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Konečný PRODUCTION OPTICS REGULAR

PreMatch P3 - Friday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Rostislav Zálejský STANDARD SENIOR
Czech Republic Draha Zálejská STANDARD LADY
Czech Republic Petr Švrček STANDARD SENIOR
Czech Republic Věra Švrčková STANDARD LADY
Czech Republic Věkoslav Kebo STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jiří Hakala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jakub Beran PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zbyněk Kovář CLASSIC REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR

PreMatch P4 - Friday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Filip Wojda STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jiří Šerý OPEN SENIOR
Czech Republic Michaela Mokrá OPEN LADY
Czech Republic Radim MADERANEK STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub CHALOUPKA PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Marta Novotna STANDARD LADY
Czech Republic Klára Kalendová PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Kalenda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Franta Bindik PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský STANDARD REGULAR

PreMatch P5 - Friday

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Poland Bartosz Szczesny PRODUCTION REGULAR
Poland Celina Pawlik OPEN LADY
Poland Marcin Galazka STANDARD REGULAR
Poland Dawid Bury STANDARD REGULAR
Austria Edgar PRASCHINGER OPEN SENIOR
Austria Ludwig Brückler PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Michael Aigner OPEN SENIOR
Austria Edeltraut Aigner OPEN LADY
Austria Martin Meissner PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milos Horinek OPEN REGULAR

Squad - 6 Prematch

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Vítězslav Kubáč OPEN REGULAR
Czech Republic Jan Staněk OPEN REGULAR
Czech Republic Jana Staňková OPEN LADY
Poland Dominik Górski CLASSIC REGULAR
Poland Paulina Holtz STANDARD LADY
Poland Jarosław Grabowski PRODUCTION REGULAR
Poland Mariusz Weglarczyk STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Valvoda PRODUCTION REGULAR
Austria Rene Berger PRODUCTION REGULAR
Austria Birgit Ludwig PRODUCTION LADY

Registration to mainmatch

MainMatch M1 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Kala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavla Vavroušková PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Kašpárek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Karol Ecker STANDARD SENIOR
Czech Republic Zdeněk Dostál STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Sýkora STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub Brož PRODUCTION JUNIOR

MainMatch M2 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Austria Jeffrey Pang STANDARD REGULAR
Austria Rene Fikinger STANDARD REGULAR
Austria Szilárd Kiss STANDARD REGULAR
Austria Sigrid Wolfsberger STANDARD LADY
Czech Republic Marek Neumann STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Krejčí STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Matoušek STANDARD REGULAR
Austria Thomas Fontanari PCC REGULAR
Austria Harald Holy PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zapletal Miroslav PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Roman Pánek STANDARD REGULAR
Austria Markus Weber PRODUCTION REGULAR

MainMatch M3 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michael Strýc PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Sochan STANDARD SENIOR
Czech Republic Radek Růžička STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dušan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Lenka Paulasová STANDARD REGULAR
Czech Republic Miloš Kacer PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Peter Drimaj PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Patrik Zemko STANDARD REGULAR
Slovak Republic Marian Fedor PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Norbert Kocian STANDARD REGULAR

MainMatch M4 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukáš Smejkal PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukas Bouda STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Hobza PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný STANDARD REGULAR
Czech Republic Vladimír Losek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Smejkal STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Bína STANDARD SENIOR
Czech Republic Robert Vacko STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Klíma STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Machek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Baier PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Slivečka PRODUCTION REGULAR

MainMatch M5 - Saturday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Radim Grohol STANDARD SENIOR
Czech Republic Lumir Konvičný STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic David Hubner STANDARD REGULAR
Czech Republic Růžena Konvičná STANDARD LADY
Czech Republic Luboš Hübner STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Zuzana Koutná PRODUCTION LADY
Czech Republic Renata Grecmanová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jiří Pícha PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Karel Mučka PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Dalibor Mika STANDARD REGULAR
Czech Republic David Vašíček CLASSIC REGULAR

MainMatch M6 - Saturday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Antonín Král PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Lysoněk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindřich Částek STANDARD SENIOR
Czech Republic Jindřich Herynek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ivo Keclík STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Miroslav Kameníček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jenda Tomek OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Dvořák PRODUCTION REGULAR

MainMatch M7 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomas Ulman STANDARD REGULAR
Czech Republic Iva Ryzlerova STANDARD LADY
Czech Republic Lukáš Duběda STANDARD REGULAR
Czech Republic Michaela Šurmanová STANDARD LADY
Czech Republic Václav Frýdl CLASSIC REGULAR
Czech Republic Anna Horáčková STANDARD LADY
Czech Republic Jiří Šimeček STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Kotek STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Enderle PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Čermák STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Kočandrle STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Bečev PRODUCTION REGULAR

MainMatch M8 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Chabr PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Šilhán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lenka Chabrová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jurij Mardar PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Bernard PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Miloš Loub PRODUCTION REGULAR
Austria Robert Danzer PRODUCTION SENIOR
Austria Gerlinde Bittermann PRODUCTION LADY
Slovak Republic Peter Trenčan STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Dvořák PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Plhal PRODUCTION REGULAR

MainMatch M9 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Martin Vařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Eva Turková STANDARD LADY
Czech Republic Miloš Kratochvíl STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Valašík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Čapek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Kuběnka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Rambousek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Rostislav Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiri Mikeska STANDARD REGULAR
Czech Republic Marta Svobodová STANDARD LADY

MainMatch M10 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Dominik Vlček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vlastimil Paseka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petra Pěčková PRODUCTION LADY
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Petráň PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kolisch STANDARD SENIOR
Czech Republic Jakub Marx CLASSIC REGULAR
Czech Republic Martin Rota STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Zicha PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milan Kovařík PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Stanislav Grela PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Kraus PRODUCTION REGULAR

MainMatch M11 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Pavel Krákora STANDARD REGULAR
Slovak Republic Miroslav Rezbárik STANDARD REGULAR
Slovak Republic Tibor Zelinsky STANDARD REGULAR
Slovak Republic Matúš Gerek PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Martin Harach PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Vladislav Zalesak PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Peter Lazorik PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Juraj Orban REVOLVER REGULAR
Slovak Republic Stanislav Jurský PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Vlado Knieza PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Filip Mikes PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Bohumír Šavel PRODUCTION REGULAR

MainMatch M12 - Saturday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Fiala PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Janků CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jiří Miškei STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Zuska STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Bíro STANDARD REGULAR
Czech Republic Ladislav Nestával STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Pelikán STANDARD REGULAR
Czech Republic Mario Šafárik PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindřich Mařák STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Souček STANDARD REGULAR

MainMatch M13 - Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Elišák STANDARD SENIOR
Czech Republic Jan Čížek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vasil Bočarov STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Kupčík STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Laburda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Vohnout OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jaroslav Boček STANDARD REGULAR
Czech Republic Lukáš Tichý PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Zdeněk Havlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Renata Rieger STANDARD LADY

MainMatch M14 - Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Deana Hejnová STANDARD LADY
Czech Republic Pavel Hejna STANDARD REGULAR
Czech Republic Ivo Wilk STANDARD SENIOR
Czech Republic Michael Řehák OPEN SENIOR
Czech Republic Robert Stahl STANDARD SENIOR
Czech Republic Gejza Úlehla PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Horáček OPEN REGULAR
Czech Republic Jiří Holiš STANDARD REGULAR
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Cihelna STANDARD REGULAR
Czech Republic Dušan Janošek STANDARD REGULAR
Slovak Republic Jozef Remen STANDARD REGULAR

MainMatch M15 - Sunday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Roman Hrůzek PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Marek Elstner STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Šenkeřík STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Poláček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomáš Pustka STANDARD REGULAR
Czech Republic Lubomír Šmehyl STANDARD SENIOR
Czech Republic Petr Halama STANDARD REGULAR
Czech Republic Martin Weglorz PRODUCTION REGULAR

MainMatch M16 - Sunday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Navrátil STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Hanák STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Pořízek STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Říha PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Svoboda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavol Žolnay STANDARD REGULAR
Czech Republic Anka Žolnay STANDARD LADY
Czech Republic Lukáš Mach STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Zeman PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Kamil Mrva PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jitka Držmíšková PRODUCTION LADY

MainMatch M17 - Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Kadlčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Kovařík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Šatník PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Vaďura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Antonín Kopečný STANDARD REGULAR
Czech Republic Ivo Trojanec STANDARD REGULAR
Czech Republic Vitezslav Bures PCC REGULAR
Czech Republic Rostislav Havranek OPEN REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Jurásek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Žaludek PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Ivan Sebik PRODUCTION REGULAR

MainMatch M18 - Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Heřman Fitz REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Bohumil Koblasa STANDARD REGULAR
Slovak Republic Milos Chochula PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Martin Pitonak STANDARD REGULAR
Slovak Republic Andrej Klacan PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Samuel Chochula PRODUCTION JUNIOR
Slovak Republic Danka Klacanova STANDARD LADY
Slovak Republic Karol Ecker PCC SENIOR
Czech Republic Petr Kozák STANDARD REGULAR
Slovak Republic Libor Nemcok PRODUCTION REGULAR

MainMatch M19 - Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Radkovič CLASSIC SENIOR
Czech Republic Petr Mach CLASSIC REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Slovak Republic Ivan Barancik PRODUCTION OPTICS REGULAR
Slovak Republic Martin Poliacik CLASSIC REGULAR
Czech Republic Karina Nimrichtrová PRODUCTION LADY
Czech Republic František Zemanec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eduard Musil CLASSIC REGULAR
Czech Republic Radovan Votava PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Smutný PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eva Seidlová PRODUCTION LADY
Czech Republic Karel Kuba PRODUCTION REGULAR

MainMatch M20 - Sunday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Růžička PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Kaluža STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Nogol STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Šotek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Markéta Tischlerová PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Samek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Libor Chmelíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Koch PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Miroslav Hukel STANDARD SENIOR
Slovak Republic Ondrej Pupala OPEN REGULAR
Slovak Republic Pavol Klein STANDARD SENIOR

MainMatch M21 - Sunday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ladislav Pfeifer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtech Kapral PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela Jandova PRODUCTION LADY
Czech Republic Lubomir Sperka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ladislav Binar PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Jiskra PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Rada PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Burg PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Novak PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jakub Dokoupil PRODUCTION REGULAR

MainMatch M22 - Sunday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav jun. Koudelka REVOLVER REGULAR
Czech Republic Jaroslav Koudelka REVOLVER REGULAR
Czech Republic Ondřej Bárta CLASSIC SENIOR
Czech Republic Marian Kováč PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Milan Žídek STANDARD REGULAR
Slovak Republic Jozef Mikula STANDARD SENIOR
Slovak Republic Pavol Stanko STANDARD REGULAR
Czech Republic Michael Horovič PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiri Krupa OPEN REGULAR
Czech Republic Tomaš Bouša STANDARD REGULAR

MainMatch M23 - Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Zuzana Chlebovcová PRODUCTION LADY
Slovak Republic Martin Likavec PRODUCTION REGULAR
Austria Stefan Uhlir PRODUCTION SUPERSENIOR
Austria Sigrid Felder PRODUCTION LADY
Czech Republic Pavel Bálek STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Veronika Friedrichová STANDARD JUNIOR
Austria Gerald Stacherl CLASSIC REGULAR
Slovak Republic Dusan Veselsky OPEN SUPERSENIOR
Slovak Republic Marian Nagy PRODUCTION REGULAR
Austria Sonja Ladisich STANDARD LADY
Austria Robert Ladisich STANDARD SENIOR
Austria Andreas Eichinger STANDARD SENIOR

MainMatch M24 - Sunday

Select your squad (11/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Miloš Šustr OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Kateřina Šustrová OPEN LADY
Czech Republic Zdeněk Němeček PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Pavel Kotrouš CLASSIC SENIOR
Czech Republic Denisa Kotroušová STANDARD LADY
Czech Republic Michael Manolevski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Rössl REVOLVER SENIOR
Czech Republic Jarda Batek STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Beneš STANDARD SENIOR
Czech Republic Martin Kříž PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Lubomir Pančík STANDARD SENIOR

WAITING FOR MATCH

Squad is full (30/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Poland Marcin Zalewski PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Jan Vnucko CLASSIC SENIOR
Poland Agnieszka Grażul PRODUCTION LADY
Czech Republic Jakub Heglas PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR
Czech Republic Petr Žampa PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Tiefenbach PCC REGULAR
Czech Republic Radek Landl STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Krůta STANDARD REGULAR
Czech Republic Patrik Pilský STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Fiala STANDARD SENIOR
Czech Republic Josef Vopařil STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Lukáš Cimbůrek STANDARD REGULAR
Czech Republic Marek Chán CLASSIC REGULAR
Slovak Republic Ján Pavlík PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic jan košnar PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Roman Hertl PRODUCTION REGULAR
Austria Max Huber CLASSIC REGULAR
Hungary Laszlo Prribilla PRODUCTION REGULAR
Hungary Olivér Sólyom STANDARD REGULAR
Hungary Ábel Molnár PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šebo OPEN REGULAR
Czech Republic Pavel Slováček CLASSIC REGULAR
Czech Republic Josef Ginzel STANDARD REGULAR
Slovak Republic Andrej Haršányi PRODUCTION REGULAR
Austria Gerhard Kerber STANDARD SENIOR
Austria Manfred Fischer CLASSIC SENIOR
Czech Republic Adam Zbijovski PRODUCTION REGULAR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *