VÝSLEDKY

STEEL CHALLENGE 2018

sobota, 24. listopad 2018
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:500,- Kč / 25 € 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Karel Pavlíček 
  • Tel.: 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:http://www.alsaproteam.cz/kalendar 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

Z organizačních důvodů požadujeme platbu startovného předem na klubový účet. 
Variabilní symbol je vaše startovní číslo v seznamu účastníků.  
Platbu zašlete do sedmi dnů od data registrace.  
Po tomto termínu budete v případě nezaplacení přesunuti do provizorního squadu WFM.

č.účtu: 2700740260 / 2010
Banka: Fio Banka

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad 1 - Sobota/Saturday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Rostislav Zálejský STANDARD SENIOR
Czech Republic Draha Zálejská STANDARD LADY
Czech Republic Jakub Jedlička STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR

Squad 2 - Sobota/Saturday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michael Horovic PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hana Hoffmann STANDARD LADY
Czech Republic Daniel Dvořák STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Kupčík STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Zbyněk Kovář PCC REGULAR
Czech Republic Veronika Tvrdoňová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jaroslav Luža PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Sýkora STANDARD REGULAR

Squad 3 - Sobota/Saturday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radovan Boček STANDARD SENIOR
Czech Republic Antonín Král PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vasil Bočarov STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Boček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tereza Vostřelová PRODUCTION LADY
Czech Republic Petr Samek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Markéta Tischlerová PRODUCTION LADY
Czech Republic Pepa Baier STANDARD SENIOR
Czech Republic Robert Vrabček PRODUCTION REGULAR

Registration to mainmatch

Squad 4 - Neděle/Sunday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotný STANDARD REGULAR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Libor Vítek CLASSIC REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Czech Republic Martin Weglorz PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Šamalík PRODUCTION SENIOR

Squad 5 - Neděle/Sunday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Rozehnal PCC REGULAR
Czech Republic Daniel Malý PCC REGULAR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Jan Malý PCC REGULAR
Czech Republic Vlastimil Paseka PCC REGULAR
Czech Republic Radovan Votava PCC REGULAR
Czech Republic Zdeněk Slivečka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Gazda PRODUCTION REGULAR
Estonia Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Dominik Vlček PRODUCTION REGULAR

Squad 6 - Neděle/Sunday

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Neumann REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Miloslav Zajíček REVOLVER SUPERSENIOR
Czech Republic Jaroslav Heřmánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Vařák PCC REGULAR
Czech Republic Petra Pěčková PRODUCTION LADY
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Vojtech KAPRAL PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marcela JANDOVA PRODUCTION LADY
Czech Republic Zdeněk Balej STANDARD REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotný STANDARD SENIOR

WAITING FOR MATCH

Select your squad (1/10)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Kučeřík PCC REGULAR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *