VÝSLEDKY

Národní pohár IPSC 2024

neděle, 30. červen 2024
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:10 
  • Entry Fee:1.200,- Kč ( 50,- euro) 
  • Range Master:Martin Novotný 
  • Director:Veronika Šejvlová 
  • Tel.: 
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website: 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

Hand Gun a PCC závod level II

 

TIME PLAN:
Pre-match: sobota 29.6.2024

Registrace: 12:00 - 12:25

První briefing: 12:30

Main-match: neděle 30.6.2024

Ranní směna: registrace 8:15 - 8:55, první briefing 9:00

Odpolední směna: registrace 12:15 - 12:55, první briefing 13:00

PAYMENT INFORMATION

číslo účtu: 2601867311 / 2010
IPSC APT Martin Novotný
ALSA PRO SHOOTING TEAM
Bank: Fio Banka
BIC / SWIFT: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ5720100000002601867311

 Documents:

pdf Invitation_Narodni_pohar_IPSC_2024 (308 KB)

pdf Registration_rules_for_APT_matches (453 KB)

pdf Pravidla_registrace_do_zavodu_APT (130 KB)

 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad P1 - RO ONLY

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jaroslav Novotný SLAVEK73 OPEN SENIOR
Czech Republic Robert Novotný ROBERT09 PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Aleš Pánek ALPA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PTR PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Holyszewski MAJLONT PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Novotny NZOOM OPEN REGULAR
Czech Republic Jiří Rajman RAJMAN PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad P2 - RO ONLY

Select your squad (6/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukas Bouda LUKOSLAV PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek MATYSEK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Tomáš Slíva SLIVO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Rostislav Zálejský ROZA PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Drahomíra Zálejská DRZA PCC OPTICS SENIOR LADY
Czech Republic Vítězslav Kubáč JESUS PCC OPTICS SENIOR

Squad P3 - RO ONLY

Select your squad (6/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Anna Horáčková HABRA PCC OPTICS LADY
Czech Republic Peter Kučera KUKO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Plch JOSEFP STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Bříza BRIZAK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Václav Bříza BRIZAKV PCC OPTICS JUNIOR
Czech Republic Veronika Šejvlová MEDOJED STANDARD LADY

Squad P4 - RO and sponsors

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Ludek Mička LUDMIL PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jiří Gabriel CYNIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Korecký CMK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan-ml Korecký VEJBEJ PCC OPTICS JUNIOR
Czech Republic Oto Habrdle STARKI STANDARD SENIOR
Czech Republic Dominik Loučka DOMINIKLOUCKA PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Michal Loučka MICHALLOUCKA PRODUCTION SENIOR

Squad P5 - RO and sposors

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Kučeřík DOGANER PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Eduard Musil EDDIE45 PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Kateřina Trnková HELLSDUCK PRODUCTION LADY
Czech Republic Michael Bahenský BAHNAK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Robert Stahl STEELBOB PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Miloš Synek UFO PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Milan Žáček MAJLO OPEN SUPERSENIOR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Plzák KRAVATA PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Plzák PLZINO PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Milos Sustr URVANEJ OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Kateřina Šustrová PAMPELISKA OPEN LADY
Czech Republic Michal Jurda SEAN PCC OPTICS REGULAR
Slovak Republic František Blaha FERI02 PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Robert Brázda ROBO PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad 2 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Pavel Kohout STOZAR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Kamil Bindač COOLMAN PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Radim Ostárek OSKI STANDARD SENIOR
Czech Republic Martin Kašný CROSSIK PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dušan Svěrák KRYSAR PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Kamil Čapka KOVAR STANDARD REGULAR
Czech Republic Milos Horinek MILOS OPEN REGULAR

Squad 3 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Pícha KUROVEC PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Miroslav Peša MIROPES STANDARD SENIOR
Austria Rene Pils RFE STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Josef Šamalík CHOSE PRODUCTION SENIOR
Austria Ronnie Boehm RONNIEROLLATOR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Fabio Eppensteiner FABINATOR PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Christof Hampel KUNGFUSTOFFEL PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad 4 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lukáš Michlíček MICHLICEK STANDARD REGULAR
Czech Republic David Gazda GAZDIC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Vančura VANCURA PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Filip Rangotis RANGO PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Čapka LAMA1 STANDARD SENIOR
Czech Republic PETR FOLTÝN FOPE PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Radek Škárka RADEK83 STANDARD REGULAR

Squad 5 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Pospíšil POSPACZ PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Petr Koudelka KOUDY STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Neumann KAWAMISAK STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Milan Růžička NALIM STANDARD GRAND SENIOR
Czech Republic Richard Bartoš BACOM OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Miroslav Durda DURDA PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Dušan Janošek DUSAN STANDARD REGULAR

Squad 6 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Šneberger BLIVAJZ PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Petra Nemcova SWEETPEET PRODUCTION LADY
Czech Republic Lenka Míčová MICKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Tomaš Pavelka POTAPEC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic David Zvěřina DAWS CLASSIC REGULAR
Czech Republic Vladimir Peca GROWLER PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lenka Černá CERNA PRODUCTION LADY

Squad 7 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Stanislav Glos CUPAKABRA PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič TIBI PCC OPTICS SUPERSENIOR
Czech Republic Jiří Bína SENIOR18 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Martin Smejkal KRAHULIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Petr Marek BEJK STANDARD REGULAR
Czech Republic Michal Kočí KOCIS PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Smrkovský SMRK PCC OPTICS SENIOR

Squad 8 - Sunday 9:00

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic František Vlach FRANCOOISS STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kühtreiber KODL PRODUCTION REGULAR
Austria Rainer Ulreich RMU STANDARD REGULAR
Switzerland Reinhard STAUBMANN LIONHEART PCC OPTICS SUPERSENIOR
Austria Markus Fichtinger FICHTENBURG PRODUCTION OPTICS SENIOR
Austria Robert Ladisich TRIGGERFINGER PCC OPTICS SENIOR
Austria Sonja Ladisich NOBODYCAT PCC OPTICS LADY
Austria Stephan Brugger STEPH11 PRODUCTION OPTICS SENIOR

Squad 9 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Szilard Kiss LIZARD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Zdeněk novotný FRANZDORF CLASSIC REGULAR
Czech Republic miroslava švadláková MURENA STANDARD LADY
Austria Christoph Krammer KRAMMER PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Hrvoje Katadzic HARRYATOR PRODUCTION REGULAR
Austria Hans-Peter Ribisch HP PRODUCTION REGULAR
Austria Philipp Dolezal PHILRANGE PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 10 - Sunday 9:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Mestek MESTY PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Vladimír Appl VLADA72 PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Pavel Dadák COFFEE CLASSIC SENIOR
Czech Republic Miroslav Starčevič MIRASTAR73 PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jiři Novotný PATEYL PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jan Fiala jr. HNUP STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala AMALKA STANDARD REGULAR

Squad 11 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Mikolášek RBSD PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Daniel Mikolášek DANY PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Jan Šporik JOHNNY188N PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Petra Nadvornikova LEONTYNKA PRODUCTION OPTICS LADY
Czech Republic Milan Nadvornik GJURZA PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Michal Kadlec MIKEE STANDARD REGULAR
Czech Republic David Kocián KOCA PRODUCTION REGULAR

Squad 12 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Lenka Krejčířová KREJCA PRODUCTION LADY
Czech Republic Ctirad Škop CITIN PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Zdenek Liehne PANUCITEL PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Ondřej Jurásek JURON STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Liehne SGT PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Ondřej Hladík ONDREJHLADIK STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Kužel ALANGORAX PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 13 - Sunday 13:00

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Poland Barbara Jarco REDD STANDARD LADY
Czech Republic Jan Ševčík SEVCAJAN OPEN SENIOR
Czech Republic František Hudeček HUDINY OPEN REGULAR
Czech Republic Josef Rakušan JOERUN STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub Kirinovič KJOUBI STANDARD JUNIOR
Czech Republic Miroslav Kirinovič XF15 OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Hendrych 3FINGER STANDARD REGULAR
Czech Republic Markéta Křížová MAKULENKA OPEN LADY

Squad 14 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martina Štěpánová RUZENKA PRODUCTION LADY
Czech Republic Michal Štěpán STEPAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindřich Váňa SWAN PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jindra Váňa TATKA PRODUCTION GRAND SENIOR
Czech Republic František Jašek HMMFRESHMEAT PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička JURA PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Michael Řehák MR63 PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR

Squad 15 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Richtr DAW PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Dlouhý DLOUHY STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Petráň PAJAPETY PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Ditmar DIPER CLASSIC REGULAR
Czech Republic Petr Scigel STEWIK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Ivo Wilk IWI STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic David Zvěřina DAWS2 STANDARD REGULAR

Squad 16 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jarda Batěk TANGO9 STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Blanka Petříková BLANKA STANDARD LADY
Czech Republic Ivo Šoustar BAAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Marek Elstner ALBERTCZ PRODUCTION OPTICS SENIOR
Czech Republic Jaroslav David VIDIAS STANDARD SENIOR
Czech Republic Michal Adam ADIS PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Josef Bulíř PEPOS PRODUCTION SENIOR

Squad 17 - Sunday 13:00

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Tomas Vyslouzil STORM OPEN REGULAR
Czech Republic Martin Navrátil TOPS OPEN REGULAR
Czech Republic Vítězslav Maruška VITASS OPEN REGULAR
Czech Republic Lubomír Černý SCHWARZ PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Petr Richter GDOC OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Lukáš Vomela LUKIPSC PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Tereza Španihelová MISSWICK PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Jan Chovaniok REDBEARD55 PCC OPTICS REGULAR

Squad 18 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Marek AJIMA STANDARD REGULAR
Czech Republic Tomáš Veselý HOTDOG PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Přemysl Marek PREMAR OPEN REGULAR
Czech Republic Šárka Marková SARMAR OPEN LADY
Czech Republic Karel Balcar K414 PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Martina Balcarová TOSHA STANDARD LADY
Czech Republic Lukáš Vlček SAKALNO1 PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 19 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic František Konrád FRAKON STANDARD GRAND SENIOR
Czech Republic Michal Radkovič 4MIKE PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Eva Turková EVIK STANDARD LADY
Czech Republic Miloš Kratochvíl MILDA PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Petra Pěčková PIPUSENKA PCC OPTICS LADY
Czech Republic Radim Maděránek MADERANEK PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál VOKA PRODUCTION SENIOR

Squad 20 - Sunday 13:00

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Marek Fryš HORSKAC PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Anna Žolnay CUKRIK PCC OPTICS LADY
Czech Republic Pavol Žolnay TEMERAF PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Robert Vacko VARO PCC OPTICS REGULAR
Czech Republic Rostislav Fiala ROFI PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Jan Hátle JAHA PCC OPTICS SENIOR
Czech Republic Jaroslav Kolář KOLI PCC OPTICS REGULAR
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Michael Mühlhauser LUCKYMIKE CLASSIC REGULAR
Austria Wolfgang Griessner LOBOMALO PRODUCTION OPTICS SENIOR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *